דלג לתוכן כפתור לפתיחת תפריט נגישות

תפריט נגישות

תמ"א 38 תל אביב

תמ"א 38 היא תוכנית המתאר הארצית לחיזוק מבנים קיימים מפני רעידות אדמה. מטרתה העיקרי של התוכנית היא חיזוק בנייני מגורים תוך הוספת בנייה לבניין, כגון: הוספת מעליות (במידה ולא קיים), הוספת מרפסת (במידה ולא קיים), וכ"אות" תודה לקבלן המבצע, נותנים לו להוסיף מספר קומות ובתים. בעקבות החוק, המדינה מקלה על הקבלנים אשר מבצעים תמ"א 38 בתל אביב.

מכיוון שתל אביב היא בין הערים הגדולות בישראל, קיימות המון פרויקטים של תמ"א 38 פתוחים שמחכים לאישורים או באמצע בנייה. יש שכונות ישנות בהן קיים פינוי בינוי בתל אביב, אשר בתהליך הזה, הורסים את הבניין לגמרי עד היסוד, ומקימים בניין חדש מחוזק ותומך את התקן החדש, בזמן הבנייה, נהוג שקבלן הבנייה ידאג לדיירים לשכירויות במקומות אחרים.

תמ"א 38 תל אביב קבלנים

תל אביב היא עיר בין הגדולה במדינה, ובעקבות זאת יש המון קבלנים אשר מבצעים את פרויקט תמ"א 38, חשוב לזכור ולבדוק עם איזה קבלן אתם מבצעים את הפרויקט על הבניין שלכם. חשוב שיהיה לקבלן רקורד מאחוריו וכמות בניינים שכבר עברו תהליך כזה.

יזם תמ"א 38 בתל אביב

שימו לב, שבעקבות התוכנית תמ"א 38 של המדינה, קמו גם הרבה יזמים אשר מבצעים אותה, בפועל, הם רק החברה "השולטת" על כל התהליך, והם לא העובדים. גם עליהם חשוב לקרוא ולבדוק לפני שבוחרים באחד מהיזמים.

תמ"א 38 2 תל אביב

5 שנים לאחר אישור פרויקט תמא 38, אושר תיקון 2 לפרויקט, במקום לחזק בניינים ישנים כנגד רעידות אדמה, הורסים את הבניין לגמרי ובונים אותו מחדש. בתל אביב תוכלו למצוא מגוון פרויקטים של תמא 38/2, אשר דומים לתוכנית פינוי בינוי, שבהם הורסים את הבניין לחלוטין ובונים אותו מחדש, מחוזק, בעל חדרי ממ"ד, מעלית ועוד.

באתר הבא תוכלו לראות את כל הפרויקטים של תמ"א 38 בתל אביב.

צרו איתנו קשר

נשמח לעמוד לשירותכם
צוות נהרה פיתוח בע”מ
טל. 04-639-1333
טל נוסף. 052-300-1144
פקס. 04-629-4949
דוא"ל. info@g-tlv.com
רח’ הגפן 19 זכרון יעקב 3090148